Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Turystyka

System XTRACK: kompleksowe zarządzanie gospodarką paliwową

System XTRACK zapewnia wszechstronne zarządzanie gospodarką paliwową. Możliwa jest dzięki niemu pełna kontrola obiegu paliwa razem z rozliczaniem jego zużycia. Spore atuty, przekładające się stricte na nieskomplikowane użycie to: rozbudowana konstrukcja, elastyczność oraz wzorcowa integracja z dodatkowymi urządzeniami XTRACK. Z tego powodu taka wszechstronna platforma IT nadaje się wzorcowo do przystosowania do wymagań konkretnej firmy.

Moduły można wprowadzać co jakiś czas, analogicznie z tym, jak rozwija się przedsiębiorstwo. Uzgodnienia w takim obrębie dla każdej firmy są spersonalizowane, wobec czego nikt nie będzie mieć trudności z przystosowaniem właściwego wyjścia. Produkty, jakie są do dyspozycji zamawiających to: terminal paliwowy XTrack, kamery do zbiorników, zbiorniki na paliwo, olej napędowy i AdBlue, tankmonitor, Kingspan Sensor System, Cabinmonitor oraz Binmonitor. Produkt terminal XTrack jest dokładnie scharakteryzowany, wobec czego nikt nie ma kłopotu z tym, by wyselekcjonować to, co spełni jego oczekiwania.

Monitoring paliwa w przedsiębiorstwie będzie wzorowy i jeśli właściciele widzą, że dotychczasowo nie mieli odpowiednich narzędzi w takim temacie, to w tej chwili mogą decydować się na tak korzystne opcje. Zbiorniki z kontrolą wglądu pozwalają na identyfikowanie tankującego i kontrolowanie poziomu paliwa.

Na dodatek, każdy dystrybutor paliwa XTrack wyposażony jest także w sporo pozostałych opcji. Specjalne kamery do zbiorników oraz narzędzia jakimi są Titan Access dają pewność, że paliwo trafiło stricte tam, gdzie miało. Praktyczny tankmonitor jako system pomiaru poziomu cieczy, wyposażony w sondę z wglądem do sieci sprawdza się równie dobrze. Przedsiębiorca może regularnie sprawdzać, co wydarzyło się w każdym ze zbiorników, robiąc użytek z czujniki poziomu paliwa. Dzięki innowacyjnej technologii GPRS jaka wzięta pod uwagę jest w binmonitorze można też bez problemu sprawdzić aktualny stan zapełnienia pojemnika.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY