Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Inne

Bardzo dobrze przygotowana strona internetowa, udzielająca informacji o kościele parafialnym pw NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu

Wiadomości o kościele parafialnym pod wezwaniem NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu można usłyszeć nie tylko w murach kościoła, ale też sprawdzić je na witrynie internetowej. Zapewnione jest to, że osoby, które się zaznajomią z takimi wiadomościami będą miały pojęcie na bieżąco, co w parafia Nowy Tomyśl się wydarzyło.

Historia takiego kościoła jest nad wyraz ciekawa, o czym można się przekonać, obeznając się z informacjami ze strony www. Poza tym, można też wiele dowiedzieć się o tym, jak obecnie prezentuje się życie w parafii. A trzeba stwierdzić, że w kościół NMP Nowy Tomyśl działa sporo grup duszpasterskich. Poza ministrantami działają tutaj: Akcja Katolicka, Koło Przyjaciół ASD a także Żywy Różaniec. Przydatne informacje dotyczą też cmentarza.

Udostępniony jest regulamin oraz opłaty. O tym, że kościół działa w sieci dynamicznie poświadcza to, że ma również konto w mediach społecznościowych. Można sprawdzić, co dzieje się w kościół Nowy Tomyśl NMP i systematycznie przeglądać intencje oraz ogłoszenia duszpasterskie. Życie parafii w social mediach jest też dokładnie opisane. Parafianie mogą też wymieniać się informacjami pomiędzy sobą. To umocni wspólnotę utworzoną wokół kościół NMP Nowy Tomyśl i pokazuje, że parafia znajduje odpowiedź na to, jak aktualnie katolicy nastawieni są do życia parafialnego.

Bardzo dobrze opracowana witryna, udzielająca informacji o kościele parafialnym pw Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu jest z chęcią odwiedzana przez osoby związane z parafią. Odnajdują sporo informacji o tym, jak działa kościół. Można znaleźć tutaj informacje kontaktowe kościoła – adres, maile i numery telefonów. W oddzielnych kategoriach są też ogłoszenia, intencje, życie parafii, cmentarz a także charakterystyka sakramentów. Spowiedź jest też w pierwsze piątki miesiąca w godzinach od 15 do 16 i od 17.30 do 18, a msza w dni powszednie jest o godzinie 7 i 18.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY