Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Turystyka

Główne zestawy do nurkowania, udostępnione w sklepie TUSA

Podstawowe zestawy do nurkowania, dostępne w punkcie sprzedaży TUSA mogą dla siebie wybierać zarówno wykwalifikowani nurkowie, jak i osoby które zaczynają swoją przygodę. Każdy z tych zestawów jest zaprezentowany, czyli nikt nie powinien mieć trudności z wybraniem tego, czego potrzebuje. Każdy z tych kompletów zapewnia maksymalne pole widzenia pod wodą. Wszystkie modele zaprojektowane są w zgodzie z bieżącymi trendami. Znajdą się w nich tego typu innowacyjne rozwiązania jak: 100% krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór który zapobiega przedostaniu się do maski wody w trakcie zanurzeń. Nad wyraz użyteczny jest również zawór czyszczący.

Wykazujący właściwości hipoalergiczne silikon z jakiego została zrobiona maska nie wywoła podrażnień skóry. Silikon jest też materiałem miękkim i nadającym się do elastycznego ułożenia, a więc dostosuje maskę do twarzy. Widok z niej jest godny zauważenia, gdyż to sto sześćdziesiąt osiem stopni panoramicznego obrazu. Pasek można wyregulować w dowolny sposób. Boczne szyby w maskach TUSA zaprojektowane są w ten sposób, aby zredukować martwe pole. Soczewki w masce gwarantują idealną widoczność oraz to, że wszystko będzie widać w naturalnych kolorach. Fajka oraz ustnik w zestawach też wykonane są z silikonu. Element ten wykonany jest na podstawie technik HyperDry Elite Dry Top.

Technika ta jest odpowiedzialna za zachowanie suchości nawet w trakcie pełnego zanurzenia. Pływak umieszczony w zaworze natychmiastowo go zamyka i w efekcie woda nie przedostanie się do zewnątrz. Wykonany anatomicznie ustnik zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Płetwy mają specjalną komorę na stopy, zrobioną z miękkich materiałów. Rozbudowana technika multi – flex daje pewność perfekcyjnego dopasowania. Wygodne kalosze z paskiem z silikonu są gwarancją udanego zanurkowania. Całość została wykonana tak, aby w trakcie podróży zajęła mało miejsca. Komplety TUSA najbardziej zaś rozpoznawalne z tego, że są bardzo ergonomiczne w czasie nurkowania.

Opracowany przez firmę system Hybrid Blade System oddziałuje bardzo dobrze na napęd, wydajność oraz przeniesienie mocy. W sklepie można też zaopatrywać się w zestaw maska fajka, aby mieć wszystkie gadżety.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY