Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Turystyka

Apartament Mechelinki – ekskluzywne wakacje w niewielkiej miejscowości

Apartament Mechelinki gwarantuje ekskluzywne wakacje w małej miejscowości. Komfortowo wyposażone mieszkanie w pobliżu Trójmiasta jest polecane jest dla dużej liczby osób, ponieważ może tutaj zamieszkać nawet sześć osób. Mechelinki należy do firmy MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ funkcjonującej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Z jej właścicielem można kontaktować się przez formularz internetowy albo dzwoniąc: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Udzielone będą odpowiedzi na wszystkie pytania o rezerwację. Mieszkanie można wynajmować na dłuższy czas, o ile pojawi się taka konieczność.

Wówczas cennik wyznaczony jest indywidualnie. W mieszkaniu umieszczone są: tv z płaskim ekranem, klimatyzacja, sejf, część wypoczynkowa, szafa, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków, ręczniki, darmowy Internet, lodówka, kuchnia ze wszystkimi sprzętami, duży taras z widokiem. Do dyspozycji pozostaje też zabezpieczony garaż.

Klienci przyjeżdżający z dziećmi chwalą plac zabaw dla dzieci przy obiekcie oraz to, ze nocleg jest nieodpłatny dla pociech do 3 lat. Każdy gość może w tym miejscu przyszykować sobie dania, wypić kawę, obejrzeć film albo zrobić relaksującą kąpiel. Można więc poczuć się jak w domu. Na wygodnych łóżkach można będzie odpoczywać po dniu spędzonym na zwiedzaniu. Osoby stawiające na praktyczność doceniają opcję płatności kartą albo internetowo.

Właściciele apartamentu są zorientowani, że teraz bardzo wiele osób lubi podróżować ze zwierzętami, czyli  w apartament Mechelinki przyjmowane są zwierzęta bez dodatkowej opłaty. Apartament jest przeznaczony dla osób, które planują odpocząć od wakacyjnych tłumów. Mieszkanie w Mechelinkach znajduje się blisko Rewy i Gdyni. Jest to w takim razie świetna alternatywa dla osób, które planują przyjechać do Trójmiasta. Przestronne mieszkanie pozostaje w pełni do dyspozycji gości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY