Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Inne

Zamysł promowania ptaków żyjących na terenie Polski, jak i rozszerzania informacji o świecie przyrody

Ptak Roku to serwis za pośrednictwem jakiego można głosować na ptaka roku w Polsce. W jego obrębie przedstawionych jest dwadzieścia ptaków, które kandydują do miana Ptaka Roku 2025 na terenie kraju. Akcja tego typu ma na celu skierowanie uwagi na ptaki polskie, a precyzyjniej na to, jak one wyglądają oraz na ile ważna jest ich osłona. Można albowiem nie jedynie oddać głos, lecz również za pośrednictwem podanej witryny doinformować się czegokolwiek w temacie wszystkich kandydatów. Konkurs w aktualnej edycji zakończy się 31 grudnia bieżącego roku o godzinie 23.59. Strona konkursowa zaprojektowana jest na bardzo przystępnych zasadach, a więc szybko można brać uczestnictwo w głosowaniu, bez martwienia się, że cokolwiek przeoczono.

Wystarczy kliknąć w stosowny baner na stronie głównej, by przekazać punkty, jak i rozszerzyć własną wiedzę na temat typów ptactwa, jakie żyją w Polsce. W konkursie Ptak Roku 2025 do wyboru są: Phasianus colchicus, Sylvia borin, kląskawka, mysikrólik, coturnix coturnix, Luscinia megarhynchos, trzcinniczek, Vanellus vanellus, jarzębatka, Sitta europaea, Delichon urbicum, Strix aluco, Chroicocephalus ridibundus, zaganiacz, czubatka, jerzyk, lerka, Emberiza schoeniclus, raniuszek i Anthus pratensis. Podany konkurs jest chętnie odebrany nie tylko na terenie Polski, ale też w innych krajach. Polska akcja corocznie jest coraz sławna.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY