Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Sport

Obuwie do tenisa firmy Yonex

Obuwie do tenisa marki Yonex zachwalają zarówno początkujący, jak i doświadczeni gracze. W punkcie sprzedaży polskiego dystrybutora dostępne są wszystkie modele, równocześnie w wersji dla kobiet, jak i dla panów. Buty zapewniają ergonomię, zrobione są z mocnych tworzyw i są równocześnie modne. Wygodna podeszwa pozwala na komfort gry.

Często dobierane są buty Yonex Power Cushion, zapewniające stabilną grę na kortach tenisowych. Buty mają miękkie dopasowanie, a podeszwy są w nich wykonane z pianki EVA. Gwarantują idealną amortyzację, a także pozwolą na płynniejsze przenoszenie na korcie. Można je wybrać w dowolnym wzorze. Stabilność oraz jednoczesna wygoda obuwia do tenisa sprawiają, że coraz więcej osób docenia ich atuty i chętnie nosi je na korcie.

Buty doceniane są przez graczy początkujących, jak i doświadczonych sportowców. Zapewniają szybszą oraz mocną pracę nóg. Na dodatek, Yonex to firma znana z produkcji licznych akcesoriów, z jakich usatysfakcjonowani będą gracze w tenisa i badmintona. Rakiety, odzież, obuwie do tenisa i wiele pozostałych produktów sprawiają, że można zaopatrywać się maksymalnie, kompletując wszystkie wyroby, jakie są niezbędne do gry w tenisa lub w badmintona.

Nade wszystko Yonex to firma znana z wykonywania zaprojektowanych w myśl ergonomicznych zasad rakiet do tenisa oraz do badmintona. Firma zajmuje się projektowaniem i sprzedaje trzy serie rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED oraz VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE cechuje duży komfort gry oraz maksymalna siła uderzenia. Kolekcja VCORE pozwoli na podwyższoną kontrolę gry i ma doskonałą rotację. Mając własną ulubioną rakietę Yonex lub też nabywając ją po raz pierwszy – będzie się zadowolonym. Cechy rakiety można również omawiać z pracownikami zatrudnionymi w sklepie. Każda rakieta scharakteryzowana jest pod względem tego, czy mogą z niej skorzystać średniozaawansowani, czy wykwalifikowani sportowcy. Dostępne są także serie rakiet do badmintona – Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power a także Basic. Do każdej z nich dodana jest instrukcja dotycząca sposobu przeplatania naciągu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY