Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Inne

Kompleksowa diagnostyka kardiologiczna w Sports Medic

{Oferta kardiologiczna realizowana w placówce medycznej Sports Medic to usługi specjalistyczne. Kardiologia Wrocław to leczenie schorzeń i wad w obrębie układu krążenia i serca. Kardiolog w pierwszej kolejności zapisuje na właściwe badania, a potem wdraża proces leczenia. Doświadczeni specjaliści do chorych podchodzą indywidualnie, co ma wpływ na otrzymanie doskonałych rezultatów.

Zabiegi oferowane w placówce dotyczą kardiologii interwencyjnej. Bazuje ona na użyciu cewnika naczyniowego i kardiologii nieinwazyjnej. W ostatnim wypadku chodzi o diagnostykę i leczenie chorób układu krążenia oraz serca, bez konieczności fizycznej ingerencji w organizm. Kompleksowa opieka medyczna zawiera: diagnozy kardiologiczne, próby wysiłkowe EKG, badanie EKG Holter, badanie holter ciśnieniowy, USG serca, USG doppler, próby wysiłkowe, holtery ciśnieniowe, holtery EKG.

Kardiolodzy ze Sports Medic to mający spore doświadczenie i stale rozwijający umiejętności specjaliści, posiadający wprawę w terapii dzieci, dorosłych oraz sportowców. Do specjalistów trzeba się zgłaszać, gdy czuje się: ból lub ucisk w klatce piersiowej, arytmię serca, duszności, czy omdlenia i poczucie osłabienia. W przychodni można skorzystać tak samo z konsultacji, jak i z wysokospecjalistycznych procedur terapeutycznych: koronarografii, zabiegów przezskórnej angioplastyki wieńcowej, wszczepienia rozrusznika i kardiowertera – defibrylatora, inwazyjnych badań elektrofizjologicznych, przezskórnej ablacji albo operacji kardiochirurgicznej.

Wykorzystanie nowoczesnego sprzętu, spora wiedza i kompetencje personelu lekarskiego motywują do leczenia się w tym miejscu. Szczególnie

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY