Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Turystyka

Profesjonalna dystrybucja łodzi motorowych Uttern

Prace serwisowe jakie oferuje GRUPA MARINE to przykładowy z pomysłów wszechstronnej oferty, szczegółowo obejmującej: serwis łodzi motorowych, sprzedaż silników, dofinansowanie oraz ubezpieczenia, transport od klienta do klienta, zimowanie łodzi, a także serwis mobilny. GRUPA MARINE ma specjalizację w serwisowaniu silników stacjonarnych i zaburtowych poszczególnych marek.

Niemałe doświadczenie w branży motorowodnej przyczynia się do tego, iż eksperci realizują usługi na faktycznie najwyższym poziomie. Serwis związany jest z takimi zadaniami jak: serwis silników zaburtowych, serwis silników stacjonarnych benzynowych a także Diesla, zakładanie silników stacjonarnych i zaburtowych, dystrybucja nowych i wymiennych części do silników, przeprowadzanie mniejszych zabiegów laminowania, wyczyszczenie oraz malowanie dna, zmiana wybarwienia łodzi poprzez oklejenie folią, wykonanie pokładu na rozmiar z pianki EVA z dowolnie dobranym logo, zakładanie ogrzewania postojowego, naprawienie instalacji elektrycznej, przeprowadzenie diagnostyki komputerowej przy wykorzystaniu profesjonalnego systemu.

Autoryzowany dealer dostosowuje propozycję sprzedażową do indywidualnych oczekiwań kupujących. GRUPA MARINE zajmuje się nie tylko dystrybucją łodzi, lecz także ich serwisem. Kupujący mogą oczekiwać na wszechstronne usługi, ponieważ specjaliści będą zajmować się tak samo naprawami, jak i wyglądem łodzi. GRUPA MARINE udzieli wsparcia również w finansowaniu, kiedy zainteresowany nie posiada funduszy na upragnioną łódź.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY